PAYLAŞ

Prensiplerimiz

DEĞERLERİMİZ

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Aşağı
Prensiplerimiz Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Özgün Tasarımlar

Marka ve Kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde temsil etmek için tüm yeteneklerimizi ve fikirlerimizi en doğru ve kararlı bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Özgün tasarım çalışmalarımızı yaparken hiç bir müşterimizi ayırmıyor ve tüm müşterilerimiz için çalışmalarımızı her zaman üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Tasarımlarımıza olan güvenimiz ile birlikte yılların verdiği deneyimi harmanlayarak tüm müşterilerimize Beğenme Garantisi sunuyoruz.

Özgün Yazılımlar

Piri Reis Tasarım Ofisi olarak tüm müşterilerimizin yazılım ihtiyaçlarını bünyemizde karşılarken onların kolay ve hızlı bir şekilde kullanmalarını sağlayacak, son yazılım teknolojilerine uyumlu çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmaları uygulamadan önce müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak ihtiyaçlarının tam tanımını yapıyor ve bu doğrultuda uygulamalarımızı yapıyoruz. Doğru tanımlanmış bir proje ile zamanı ve imkanlarımızı doğru kullanarak oluşturmaya gayret ettiğimiz yazılımlarımız ile müşterilerimiz güvenli, hızlı, kolay ve güncel çalışmalara sahip olmaktadır.

Kullanıcı Dostu

Web sitelerinde ziyaretçilerin kolay gezinmeleri, sitede daha çok zaman geçirmeleri ve sonuçta firma ile etkileşim kurmaları için bir çok kriter vardır. Bu önemli sonuçları alabilmek için kullanıcı dostu tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu mantıkla yaptığımız çalışmalarda öncelikli olarak müşterilerinizin memnuniyetini önemsiyor ve kullanıcı dostu tasarım ve arayüzler yapmaya titizlikle gayret ediyoruz.

Duyarlı Tasarımlar (Responsive Web Siteleri)

Günümüzde bilişim teknolojilerinin durmaksızın gelişmesi ve bu gelişmeler doğrultusunda kişilerin kullandıkları cihazların çeşitliliğinin artması ile birlikte tasarım dünyasında da bir takım zorunlu ihtiyaçlar doğmuştur. Bir web sitesini bilgisayar, tablet veya mobil bir cihazdan ziyaret eden müşterileriniz için sitede gezinme kolaylığı, sitenin tasarım bütünlüğü çok önemlidir. Bu kapsamda esnek, her cihaza duyarlı web sitesi tasarımları yapmaktayız. Müşterileriniz hiç bir sıkıntı çekmeden sitenizde her cihazda geze bileceklerdir.

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Seo yani arama motorları optimizasyonu son yılların olmazsa olmaz hizmetlerinden olmaktadır. Firmalar ürün ve hizmetlerini ön plana çıkarabilmek ve daha çok kitleye ulaşmak için bu hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Fakat günümüzde bu işten faydalanan dolandırıcılara da dikkat etmek gerekiyor. Önemli olan çok kişiye erişmek değil, doğru kitleye doğru tanıtımı yaparak çok kişiye erişmektir. Piri Reis Tasarım Ofisi olarak Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımızda sizleri dinler, çözüm tanımı yapar ve doğru zaman kullanımı ile doğru sonuçlar almaya gayret ederiz.

Müşteri Hizmetleri

Sektörümüzde karşılaşılan en büyük sorunlardan biri olan müşteri ilişkileri konusunda yetersiz kalmama adına günümüz iletişim araçlarının tümünü en sağlıklı şekilde kullanarak tüm müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşılabilir olmayı amaçladık. Bu doğrultuda gerek telefon, mobil gerekirse interaktif ortamlardan ya da sosyal medyadan 7/24 bizlere ulaşabilir ve hızlı yanıt alabilirsiniz. Ulaşılabilir olmanın yanı sıra sizleri dinlemek, çözüm üretmek üzerimize düşen en önemli görevlerden biridir.

Güncelleme, Bakım ve Onarım

Piri Reis Tasarım Ofisi olarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek adına tüm ekibimizle sürekli çalışmakta, ihtiyacınız olan güncellemeleri sizlere ulaştırmakta ve çalışmalarımızın kesintisiz çalışmasını sağlamak için sürekli bakımlarımızı yapmaktayız.