PAYLAŞ

Biz Kimiz

BİZİ TANIYIN

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Aşağı
Bizi Tanıyın Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Hoşgeldiniz!

Piri Reis Tasarım Ofisi 1998 yılında yazılım sektöründe başlangıç yaparak 2008 yılında internet hizmetleri ile beraber çalışmalarına devam etmiştir. İstanbul merkezli olup, Ataşehir, Zonguldak, Kdz.Ereğli, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Bursa, Antalya, Balıkesir, Bilecik ve Ankara illerinde hizmet veren bir web tasarım ve geliştirme ajansıdır.

Son birkaç yıl içinde harika görünümlü ve kolay kullanımlı web siteleri oluşturma konusunda iyi bir itibar yaptık. Her tür proje için yetenekli ve doğru tasarım ekipleri ile sizlere marka oluşturma, yeni bir web sitesi tasarımı, akıllı telefon uygulamaları veya google kampanyaları konularında hizmet vermeye hazırız. Piri Reis Tasarım Ofisi olarak bir çok başarılı proje ve tasarımlar ile müşterilerimize katkılar sağladık.

Eğer bizimle iş yapmak isterseniz profesyonel bir dokunuş ile yaratıcı tasarımlara sahip olursunuz.

Kurumsal İnternet Sitesi, Emlak Siteleri, E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Haber Siteleri, Kişisel Bloglar, Firma Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, İlan Siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Köy ve Dernek siteleri, Sanayi ve Kooperatif Siteleri’nin yanı sıra Google Kayıt, Google Haritalarına Kayıt, Google Firma Rehberlerine Kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri vb. Kurumsal Web Tasarım ve Google Hizmetlerini kararlı bir şekilde sürdürmektedir.

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.