Piri Reis 3D Tasarım

3D TASARIM & MODELLEME

3D Modelleme ve 3D Görselleştirme konularında hızlı ve kaliteli Render’lar alarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İç ve dış mekan Mimari Projelerin 3D Görselleştirme ile beraber 3D Mimari Animasyon hizmetlerimizden de yaralanabilirsiniz.

GERÇEKCİLİK

Henüz yapımı tamamlanmamış bir yapıyı tüm detaylarıyla sunabilmek için 3 boyutlu modelleme ve 3 boyutlu animasyon görselleri hazırlamak, inşaat sektörünün günümüz ihtiyaçlarına tam çözümler sunmak amacındayız.

PRESTİJ

Projeleriniz için hazırlanacak olan 3 boyutlu görsel ve animasyonlar ile projelerinizin tanıtım ve pazarlama işlemlerini çok daha kolay ve verimli hale getirebilirsiniz. Gerçeğe en yakın görüntü kalitesi ile sunumlarınız artık daha prestijli olacaktır.

Amacımız ihtiyacınıza uygun gerçek bir proje oluşturmaktır. Otopark, fabrika, ürün, çocuk parkı, taksi durağı, ofis dizaynı, bina, daire, araba, tekne, banyo, mutfak, akustik tasarımlar, mimari cephe tasarımı, havuz, yol gibi yapıları 3 Boyutlu olarak tasarlayarak hizmetinize sunmaktayız. Ayrı olarak projenizi animasyon haline dönüştürebiliriz.