PAYLAŞ

Piri Reis Dijital Sanatlar

Kurumsal Kimlik

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Aşağı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı yaparken kurumsal kimliğe zarar vermeyecek, imajı değiştirmeyecek, tam tersi imaja katkı sağlayarak kurumsal kimlikle bütünleşecek bir çalışma yapmak gerekir. Bizler katalog tasarımı yaparken önce imaja dikkat ediyoruz. Grafik tasarımı, kullanılan görseller, tablolar ve okunabilirliği yüksek kaliteli bir çalışma yapmaya çalışıyoruz.

İyi bir katalog tasarımı kullanılan materyallerin kalitesi ile eşdeğerdir. Kaliteli materyaller ile birlikte font seçimleri, renk tercihleri önemli yer almaktadır. Tüm bu harmanlamayı ancak bu işin erbapları yapabilir. Günübirlik yapılan tasarımlardan ziyade işin gerektiği zamanı verimli kullanabilen, materyal ihtiyaçlarını iyi belirleyebilen ve tasarımı en uygun zamanda yapabilen tasarımcılar olduğumuzu düşünüyoruz.

İçerik planlaması, dizgisi, kullanılan baskı kağıdı seçimi, kapak tasarımı v.b. bir çok önemli etkenin bulunduğu bir çalışma olan katalog tasarımı için bizlerden destek alabilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Logo Tasarımı

Bizce Logonuz kurumsal kimliğinizin en önemli ve ilk temelidir. İyi tasarlanmış bir logo, bir firma için bilinirlik ve imaj açısından olmazsa olmaz bir yatırımdır. Logonuzu tasarlarken ürün yada hizmetlerinizi inceler, firmanızın imajına en iyi katkıyı sağlayacak ve kolay akılda kalacak yüksek görselli çalışmalar yaparız.

– Benzersiz ve dikkat çekici olmalıdır.
– İletişim bilgilerini en kısa sürede ve kolay vermelidir.
– Algılanma zorluğu yaşamamalıdır.
– Firmanızın hizmet veya ürünleriyle uyumlu bakıldığı zaman anlaşılabilir olmalıdır.
– Firmanızın imajını çok iyi yansıtmalıdır.
– Uygulamalarda tüm yüzey ve boyutlarda sorunsuz olmalıdır.
– Farklı yüzey ve medyalarda uygulanırken ekstra masraf çıkarmamalıdır.