PAYLAŞ

Piri Reis Dijital Sanatlar

SEO Çalışmaları

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Aşağı

SEO Çalışmaları

Google’da bir arama yapıldığı zaman, arama yapılan kelime ile ilgili bir çok siteyi önümüze listeler. Bu siteler arasında ilk sayfada listelenmek için ayrı ve maliyetli bir çalışma yapmak gerekir. Bu durumda Google Adwords reklamları ile ilk sayfada çıkmak daha kolaylaşıyor.

Google Adwords sayesinde ilgili aramalarda üst sıralarda olmasanız bile siteniz ilk sayfanın üstünde çıkar ve marka veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesini sağlamış olursunuz. Google Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede, kimlere görüneceğini de seçmenize olanak sağlar.

Google Adwords ile yapılan reklamlarınız, sadece aramalarda değil, ürün veya hizmetlerinizle ilgi web sitelerini hedefleyip, bu sitelerde de reklamlarınızın gösterilmesini sağlar. Ulusal haber siteleri ile emlak haber sitelerini de Adwords reklamları yardımıyla hedefleyebilirsiniz.

Google Adwords, marka veya işletmenize internet üzerinden yeni müşteriler edinmenize olanak sağlar.

Google Adwords, ürün ve hizmetinizi satın alma olasılığı en yüksek kullanıcıları, satın almaya hazır oldukları anda hedefleyen reklamlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Web Sitenizin arama motorlarında bölgenizde ilk sayfada yer almak ve bulunabilirliği arttırmak için sizlere özel çalışmalarımız mevcuttur. Kendi bölgenizde ilk sayfada yer almak aynı zamanda ulusal alanda ilk sayfaya çıkmak için olmazsa olmazlardandır. Doğru hedef kitleye ulaşmak, ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak ve iletişim bilgilerinizin kolay bulunması için bölgesel seo oldukça önemlidir.

Google Adwords reklamları ile zaman kaybetmeden ilk sayfada yer alabilirsiniz. Adwords reklamları için en doğru kitleyi seçmek ve en doğru bütçe ile hareket etmek için sizlere tüm deneyimlerimizi sunuyoruz.
Hiç kuşku yok ki bir web sitesini ön plana çıkaran en önemli detay özgün içeriktir. Siteniz için sizlere uygun makale yazma konusunda yardımcı olarak sitenizi yukarılara taşıyoruz. Ayrıca sizin için en uygun yerlerden sitenize backlink sağlayarak sitenizi güçlendiriyoruz.

Kurumsal Seo

Web Sitenizin arama motorlarında sektörünüzde ilk sayfada yer almak ve bulunabilirliği arttırmak için sizlere özel çalışmalarımız mevcuttur. Kendi sektörünüzde ilk sayfada yer almak aynı zamanda ulusal alanda ilk sayfaya çıkmak için olmazsa olmazlardandır. Doğru hedef kitleye ulaşmak, ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak ve iletişim bilgilerinizin kolay bulunması için kurumsal seo oldukça önemli olmakla birlikte marka bilinirliği, imajınızın korunması v.b gibi önemli durumlar için gereklidir.

Kurumsal seo’nun size sunacağı faydalar özetle;
– Web sitesi alt yapısı ve içeriğinin incelenmesi ve gerekliyse düzenlemelerin yapılması.
– Web sitesi alt yapısı için teknik öneriler.
– İçerik araştırma ve geliştirme
– Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi
– Anahtar kelime analizi
– Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.

İyi bir kurumsal SEO hizmetinin önemli kriterlerinden biri de yapılan çalışmaların şeffaf olup yapılan Seo çalışmalarının raporlarını belirli periyotlar halinde sunabilmektir.

Sosyal Medya Reklamları

Doğru hedef kitleye doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi sağlamak mümkündür. Dikkat çekici, etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanmasını, analizlerini ve hedef dönüşüm oranlarını sizler için takip ediyoruz.

Bütçenizi doğru kullanıp reklamınızı doğru hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Gerekli pazar araştırması, kampanyalar ve promosyonların takibi ile hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.