PAYLAŞ

Prensiplerimiz

VİZYON & MİSYON

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Aşağı
Vizyon & Misyon Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Vizyonumuz

Yaptığımız tasarımlarda kalite standardını en üst standartlarda müşterilerine sunmayı amaçlayan, sürekli kendini geliştiren ve yaptığı işin arkasında duran bir takım olmayı amaçlamaktayız. Sürekli öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi amaç edinmiş, yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile ara vermeksizin çalışmalarımıza devam etme gayretindeyiz. Müşterilerimiz için sürekli teknolojiyi ve gündemi takip etmek, çalışmalarımıza yeni gelişmeleri de dahil ederek sürekli ileriye doğru yol almaktayız.

Her bütçe ve fikre uygun tasarım ve yazılım çözümleri üretmeyi hedefleyen ekibimiz hizmet yelpazemizi uzman olduğumuz konularda genişleterek ilerlemeyi amaçlıyoruz. Önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti doğrultusunda Beğenme Garantisi alışkanlığımıza her zaman devam etmek, müşterilerimizin tüm öneri ve şikayetlerini dikkate almak ve onlara daimi çözüm ortağı olduğumuzu yaşatmak istiyoruz.

Misyonumuz

Kurumsal ya da kişisel olarak alacağınız yolda Marka Bilinirliğini, Kurumsal İmajı, Yaratıcı Fikirleri ve üst düzey görsel kabiliyetimizi de katarak interaktif ortamda başarılı sonuçlar almanızı sağlayacak bir ekip olmak.

Ekibimize ihtiyacı olan, bizlerden tasarım ve çözüm isteyen tüm müşterilerimizle kalıcı çalışmalar yapmak.

Çalışmalarımızı bir takvim düzeniyle zamanı iyi değerlendirerek ve zamanında teslim mantığıyla sunmak.

Tasarım, yazılım yada seo konularında bilgi eksikliği yada yanlış bilgilendirme yapılmış müşterilerimize doğru bilgileri her zaman aktarmaya gayret etmek.