PAYLAŞ

Piri Reis Dijital Sanatlar

Web Tasarımı

Piri Reis Tasarım Ofisi ekibi olarak tüm referanslarımızın arkasındayız.

Aşağı

Özgün Web Tasarımı

Tüm web sitesi ihtiyaçlarınız için sizleri de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Sizler için tamamen özgün, yaratıcı, seçkin, güncel ve duyarlı web tasarımları yapmaktayız. Bir web sitesi yazılım ile başlar, tasarım ile biter. Sitenin altyapısının önemi, kullanıcı dostu olması, arama motorlarına uyumlu olması, kolay yönetilebilir olması ve altyapının tasarım ile bütünleşmesi sonucu ziyaretçiye verdiği imajdır.

Özetle;
Kullanıcı dostu olarak ziyaretçiyi doğru yönlendirmeli, kullanım karmaşası yaşatmamalıdır. Kolay gezilebilir bir site olarak ziyaretçiyi doğru ürün yada hizmet ile buluşturarak sizinle iletişime geçmesini sağlamalıdır.
Sosyal medya entegrasyonu, çeşitli iletişim araçları, görsellerin kalitesi, modern bir yönetim paneli, arama motoru uyumluluğu, mobil cihazlara uyumluluğu v.b. gibi bir çok konuda tecrübelerimiz ile sizlere en iyisini vermeyi amaçlıyoruz.

Tabi ki bir siteyi yayına başlatmakla iş bitmiş sayılmıyor. Sitenin bakımı, güncellenmesi ve gerektiği zaman yenilenmesi vazifelerini de üstleniyor, bunun yanında sürekli erişilebilir olarak destek veriyoruz.
Beğenme Garantisi verdiğimizi hatırlatarak faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz

Tasarımını yapacağımız sektörün araştırılması, ürün yada hizmetler hakkında gerekli bilgiler edinilerek rakip analizi ile birleştirilir ve bir yol haritası belirlenir. Başarılı bir çalışma için ürün yada hizmetleri iyi tanımalı ve nasıl tanıtacağımızı çok iyi teşhis etmeliyiz. Tüm analizlerimizin ardından sizlere özel bir çalışmayı beğeninize sunarız. Siz beğenene kadar çalışmalarımız durmaz ve onayınızı aldıktan sonra yazılım işlemlerine başlanır. Yazılım ve tasarımın tamamlanması ile birlikte sitemiz yayına hazır hale gelir. Web sitenizin yayınlanmasının ardından sizlere panel bilgileri ve panel eğitimi verilmektedir. Kolay kullanımı sayesinde hiç zorlanmadan sitenizi yönetebilecek, takıldığınız konularda bizimle iletişim kurabileceksiniz.

Hazır Web Siteleri

Bir web sitesini tasarlamak için hem yazılım hem de tasarım bilmeniz gerekmektedir. Fakat Piri Reis Tasarım Ofisi’nin hazırladığı sizlere uygun hazır site şablonları ile hiçbir kodlama, bilgisine ihtiyacınız yoktur. Kolay bir yönetim paneli ile tüm ürün ve hizmetlerinizi sitenize ekleyerek internette bulunur olabilir, kısa sürede işlerinizi sanal dünyaya taşıyabilirsiniz. Hazır web sitenizi kullanmak için hiçbir program yüklemenize de gerek yoktur. Turizmden sanayiye, inşaattan endüstriye, tarımdan spora kadar birçok sektöre uygun, farklı kategorilerde hazırladığımız hazır sitelerden birini seçip profesyonel görünümde bir web sitesine hızlıca kavuşabilirsiniz.
Hazır web sitelerinin en önemli avantajlarından bir de maliyetinin uygun olmasıdır. Sanal dünyada yerinizi alıp kitlelere kolay ulaşmak için uzman kişilerce hazırlanan siteler zaman alacağı için hazır siteler size zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacaktır.

Özgün bir site yaptırmayı düşünüyorsunuz fakat bir internet sitesinin size neler verebileceğinizi kestiremiyorsunuz. Bu durumda da gereksiz harcama yapmaktan çekiniyorsunuz. Hazır web siteleri tam bu durumlarda işinize yarayacaktır. Uygun maliyete kaliteli bir site sahibi olarak internetin getirilerini görebilir ve ileride daha özgün sitelere veya e-ticarete geçiş yapabilirsiniz.

Hazır web siteleri, Özgün web siteleri veya e-ticaret konularında sizlere her zaman yardımcı olmayı bekliyoruz.

E-Ticaret

E-Ticaret Web Sitesinin tasarımından altyapısına kadar, sunucu ayarlarından düzenli bakımlarına kadar her şeyiyle ilgilenerek kurumsal kimliğinize uygun internet sitesine sahip olmanızda katkılar sağlıyoruz.

Bir E-Ticaret Sitesi Size Neler Kazandırır:
Müşterilerinize ürünlerinizi sunabileceğiniz 7/24 açık bir şubeniz olur.
İnternet üzerinden işlemler gerçekleştirildiği için zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Gerçek bir iş yeri gibi olmadığı için ürün seçenekleri sunmakta sıkıntı yaşamazsınız.

İletişim ücretlerinden tasarruf ederek iletişim maliyetini azaltabilirsiniz.

Müşterileriniz bir çok internet sitesinden alışveriş yapabileceği durumlarda fiyat yönünden indirim uygulayarak sizi tercih etmesi sağlanabilir.

Stok ve maliyet bilgileri elektronik ortamda olduğu için tedarikçi firma ne kadar ürünü olduğunu ve bu ürünlerden kaç tane sattığını bilir.

İnternet gibi bir ortamda kolay kolay dalgalanma olmayacağı için enflasyon nedeniyle zarar oluşmaz.

Bir E-Ticaret Sitesi Müşterilerinize Neler Kazandırır:
Evden çıkmadan hızlı bir şekilde alışveriş yapmasını sağlar.
Ürün fiyatlarında oluşacak ulaşım masrafı ortadan kalkar.
Birden çok ürünü karşılaştırarak seçme imkanı bulur.
İhtiyaçlarına uygun ürünü bulmak daha kolaylaşır.

Yorumlar sayesinde ürün hakkında daha net bilgilere sahip olarak ürün tercihi yapabilir.